معمولا معرفی نیازمندان توسط افراد مختلف انجام می شود . گاهی یکی از نزدیکان و یا یکی از اعضای خانوار نیازمند به دفتر موسسه مراجعه و درخواست حمایت می کنند .

افراد نیازمند پس از معرفی یا مراجعه، فرم اطلاعات اولیه را تکمیل و سپس تیم دونفره از هیئت مدیره موسسه برای انجام تحقیق به نشانی قید شده در فرم مراجعه و فرم تحقیق را تکمیل می نمایند . این فرم در جلسه هیئت مدیره مطرح و پس از گزارش تیم تحقیق و نظرات هیئت مدیره در باره نحوه پرداخت کمک و یا حمایت از نیازمندان تصمیم گیری می گردد.

شهروندان ساکن درشهر چَمگُردان که حداقل شش ماه در چَمگُردان ساکن بوده و درحال حاضر هم در این شهر سکونت دارند .

نوعروسان با ارائه سند ازدواج می توانند از کمک مصوب برای تهیه جهیزیه استفاده نمایند .

افرادی که تمایل دارند یک یا چند نفر از ایتام را مورد حمایت قرار دهند از منوی درخواست حمایت از ایتام و نیازمندان سایت، نسبت به تکمیل اطلاعات لازم اقدام نموده و حمایت از یک یا چند نفر از نیازمندان را برعهده می گیرند.و یا مستقیما به دفتر موسسه مراجعه می نمایند .

با تکمیل فرم کمک های خاص  در سایت ، منظورتان را از مصرف شدن کمک در مسیر نذر یا نیت یا هدف یا شخص خاص مشخص می نمایید تا کمک پرداختی شما را در همان زمینه هزینه  گردد. .

بله واریز به روش های زیر امکان پذیر است :

  • پرداخت آنلاین از طریق سایت موسسه
  • واریز از طریق شماره حساب های موسسه :

شماره حساب صادرات  0102860911008

شماره کارت صادرات  6037-6919-9011-8309

شماره شبای صادرات  IR420190000000102860911008

شماره سیبا ملی  0108502132002

شماره شبای ملی IR360170000000108502132002

  • واریز از طریق کد دستوری #2241374*6655* با تلفن همراه

بله از طریق سایت و از گزینه پرداخت آنلاین و یا کد دستوری #2241374*6655* با استفاده از تلفن همراه  و انتخاب گزینه مورد نظر ( مثلا فطریه عام یا کفاره غیر عمد و …) می توانید مبلغ مورد نظر را واریز کنید .

لوازم دست دوم قابل استفاده شامل لوازم خانگی ، فرش و موکت و… از طریق تکمیل فرم اهدای کمک های غیر نقدی و یا تحویل به دفتر موسسه در اختیار نیازمندان قرار خواهد گرفت .

 

همه علاقه مندان می توانند تمام یا قسمتی از هزینه خرید و قربانی کردن گوسفند و توزیع گوشت بین نیازمندان را پرداخت کنند به این منظور از طریق سایت یا کد دستوری #2241374*6655* و انتخاب گزینه قربانی مبلغ مورد نظر را واریز نمایند

به همه کسانی که علاقه مند به دریافت صندوق صدقات خانگی و خودرویی باشند صندوق تحویل می گردد. علاقه مندان می توانند فرم درخواست صندوق را در سایت تکمیل  نمایند تا نسبت به تحویل صندوق اقدام شود . همچنین می توانید با مراجعه به دفتر موسسه نسبت به درخواست صندوق اقدام نمایید .

موسسه خیریه ولی عصر(عج) چَمگُردان در نظر دارد با تقویت مهارت افراد نیازمند و ایجاد زمینه اشتغال ، شرایط کسب درآمد با استفاده از توان تخصصی و  بدنی افراد را فراهم نماید . به این منظور ساختمان مهارت و اشتغالزایی در جنوب غربی گلستان شهدا در حال تکمیل و آماده سازی است و امید  می رود با کمک افراد خیراندیش و نیکوکار بزودی به محلی برای اشتغال افراد نیازمند و آموزش مهارت های لازم در این زمینه تبدیل گردد.

بجز کمک های نقدی و غیر نقدی که توضیح داده شد و امکان پرداخت آن در سایت فراهم شده است.  اگر در هر زمینه ای  توانمندی خاص دارید می توانیداز منوی ارتباط با ما و از گزینه همکاری استفاده نموده مشخصات کامل شامل : نام و نام خانوادگی ، تلفن ثابت و همراه ، نشانی محل سکونت ، تخصص یا مهارت و زمان پیشنهادی برای کمک در موسسه را ثبت و ارسال نمایید . تا با شما تماس گرفته شود .